Galveniz Su Deposu Satışı

Paslanmaz Tank seçeneklerimiz arasında müşterilerimize üstün yangın koruma tankları, tarım tankları, maden suyu tankları, dairesel depolama tankları sunuyoruz ve düşük maliyetli konut projelerine katkıda bulunma imkanına sahibiz.
Müşterilerimizin spesifikasyonlarına göre depolama tankları sağlamak için yukarıda ve öteye gidiyoruz ve ihtiyaç duyduklarında ihtiyaç duydukları tankı almalarını sağlıyoruz.

Türkiye tüm şehirdeki müşterilere çeşitli endüstrilere hizmet veren çok çeşitli uygulamalara uygun galvanizli su depolama tankları sunar. Bugün web sitemizde su depolama ve özelleştirilebilir su deposu özellikleri için en iyi ürünlerden bazılarına göz atın .

Kolektif tecrübemizi kullanarak, günümüz tüketicileri için en kaliteli ürünleri yaratır ve tedarik ederiz. Tanklarımız, galvanizli çelikten, dökme miktarları taşıyabilecek kapasitede olup, farklı şekillerde (ağırlıklı olarak dikdörtgen ve dairesel) imal edilmektedir. Ayrıca güvenilir yükseltilmiş su depoları üretiyoruz. En iyi tankları üretmek için sektörle ilgili yılların deneyimine güveniyoruz ve kapsamlı bilgimizi kullanarak müşterilerimizin iş için doğru tankı aldıklarını garanti edebiliyoruz.

EN UYGUN FİYATLARA SATILIK ÇELİK SU GALVENİZ TANKLARI

Sizlere sunduğumuz çelik su deposunun mükemmel durumda kalması ve uzun yıllar güvenilir kullanım sağlaması fiyatı etkileyen faktörlerden biridir.

Tanklarımız çok yönlüdür, uygun maliyetlidir ve yerinde montajı kolaydır ve müşteri ihtiyaçlarına göre tüm boyut ve özelliklere göre özel olarak üretilebilir. Türkiyede satılık en iyi su depolarını sunuyoruz ve tüm depolarımız çok az bakım gerektiren veya hiç bakım gerektirmeyen galvaniz kaplamaya sahiptir.

Tanklarımız en iyi malzemelerden yapılmış olsa da ve büyük çelik (Galveniz) su tankları oluşturduğumuzda bile, bütçenizi sarsmayacak rekabetçi fiyatlar ödemeyi bekleyebilirsiniz. Ayrıca, tankınızı iyi durumda tutmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri size sağlayabiliriz.

Müşterilerimize çok çeşitli çelik tanklar tedarik edebilmekten gurur duyuyoruz. İster bir yer üstü su deposu arıyorsanız, ister yükseltilmiş bir depo arıyorsanız, size yardımcı olabilecek firma biziz. Tankınız hakkında karar verirken, ne kadar depolamanız gerektiğine, neyi depolayacağınıza ve nerede depolayacağınıza karar vermeniz gerekecek.
Tüm bunlar, satın alacağınız tankın türünü ve nihayetinde ne kadar ödeyeceğinizi belirleyecektir. Çelik tanklar, boyut, buy cialis no prescription renk ve yerleşim dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle çok yönlü olabilir.
Tankı sağlamanın yanı sıra, tam olarak ihtiyacınız olan yere de inşa edebiliriz. Daha büyük tanklar için, katı bir tank olarak hareket edemeyecek kadar büyük olabileceğinden, bazen onları sökmek ve daha sonra sahada yeniden monte etmek daha kolaydır. Bu, müşterilerimize her boyutta tank tedarik edebilmemizin bir yoludur.
Tank Çeşitleri
En iyi çelik su deposu seçimini sağlamak için çalışıyoruz ve bu amaçla her zaman ürün koleksiyonumuza eklemeye çalışıyoruz. Tanklarımız çeşitli endüstrilere uyacak şekilde tasarlanmıştır. En çok satan tanklarımızdan bazıları şunlardır:

  1. Tarımsal Su Depoları

Galvanizli, yükseltilmiş tanklar olarak mevcuttur ve aşağıdaki özelliklerle standart olarak gelirler:
 Giriş, çıkış, taşma ve drenaj boru bağlantıları.
 Kilitlenebilir menhol ve ekran menfezi olan bir çatı.
 İç ve dış merdivenler.
 Bir seviye göstergesi
 İç destek desteği
 Sıcak daldırma galvanizli çelik bileşenler.

  1. Yangın Koruma Su Depoları

Bazı endüstriler, acil durumlarda sahada bir yangından korunma tankına ihtiyaç duyar. Yangın Su Depolarımız ASIB Standartlarına göre üretilmektedir. Tank özellikleri şunları içerir:
 Vorteks önleyiciler
 Büyük bir menhol
 Menhol çevresinde güvenlik korkulukları

  1. Düşük Maliyetli Konut Projeleri

İhtiyacı olan yerel topluluklara su getiren yerel yönetim topluluk projelerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Esnek tasarımlarımız, yerel kaynaklar kesintiye uğradığında su sağlamak için her boyutta tank üretmemizi sağlar. Bazı özellikler şunları içerir:
 Hemen hemen her yere teslimat ve kurulum.
 Özelleştirilmiş boyutlar

  1. Maden Su Depoları

Meşgul maden sahalarına ve sıkı güvenlik standartlarına sahip diğer yerlere su sağlamak bizim işimiz. Ürünlerimiz hatasız yapılır ve endüstri standartlarına uygundur. Bu tankların özellikleri şunlardır:
 Özelleştirilebilir merdivenler (gerekirse)
 Kapsamlı bir güvenlik dosyası

  1. Dairesel Su Depoları

Tüm su depolama ihtiyaçları için mükemmel olan özelleştirilebilir çözümlerimiz, hem toplu hem de diğer tüm depolama ihtiyaçları için idealdir. Ürünlerimiz güvenilirdir ve hemen hemen her projede size yardımcı olmaktan çok daha fazlasıyız. Bu tanklar standart olarak gelir:
 Su ve tozun dışarı akmasını sağlamak için hafif kubbeli dairesel bir çatı.
 Tank minimum saha hazırlığı gerektirir. Beton bir temel gerekli değildir, discount ca lasix ancak tankın düz, sabit bir taban üzerine, tercihen kumla kaplanmış olarak kurulması gerekir.
 Bu tanklar hafif oldukları için kurulumlarını kolaylaştırır. Hafif olmaları ayrıca montaj süresini diğer tank türlerine göre çok daha kısa hale getirir ve ayrıca diğer stillerden çok daha ucuzdur.
Fab Tanklarından satın alırken Sayısız Avantajı Yaşayın
Güvenilirlik ve düşük maliyetlerin yanı sıra müşterilerimiz aşağıdaki harika faydaları da bekleyebilirler:
• Tanklar, sızıntılar asla sorun olmayacak şekilde tasarlanmıştır.
• Tanklar, toplu depolamayı mümkün kılacak türden malzemelerden yapılmıştır.
• Tankların içi düzdür ve bükülmez. Bu, ürünün kenarlara yapışmaması ve muhtemelen bozulmaması anlamına gelir.
• Tanklar aşındırıcı olmayan bir formülle doğru şekilde kaplanmıştır. Kaplama ayrıca tankın kapalı kalmasına yardımcı olur.
• Son olarak müşterilerimize tanklarını yerinde monte etme seçeneği sunuyoruz.

Seksiyonel çelik ve galvanizli su depolama tankları seçimimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekibimizle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınız için ideal olanı bulmanıza yardımcı olalım.

Hızlı iletisim
  • +90 216 498 53 48
  • 0544 545 34 19
  • beldezdezenfekte@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Mehmet Akca

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?